Contact Us

مشتری مهم ترین بازدید کننده در محدوده ماست. او بیگانه در کار ما نیست. او بخشی از آن است.

 
 
 

  درباره ما

« هدف گروه ما کيفيت است »

 
شرکت توليدی خزر پیچ در سال 1361 به منظور تولید و تامین انواع اجزای قید و بستی « FASTENER » مورد نیاز صنایع، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و سیمان، خودرو و ریلی راه و ساختمان، پل و سازه های فلزی و ... صنایع وابسته تاسیس گردید.
این شرکت با بیشتر از ربع قرن تجربه تولیدی قابلیت و امکانات تولید و کادر فنی، مهندسی مجرب، توانایی تولید، ساخت و تامین انواع پیچ ها، مهره ها، واشرها، خارها، پیم ها و در یک کلام کلیه قطعات موجود در این سایت را از قطر 150 الی 3 میلیمتر 1/8 الی 6 اینچ از جنس فولادهای آلیاژی- کربنی و فولاد های ضد زنگ و نسوز بر اساس استانداردهای بین المللی ....- ASTM - BS - ANSI - DIN - ISO را دارا می باشد. همچنین با بهره گیری از امکانات سخت افزاری داخلی می تواند انواع پوشش ها از جمله:

BLACK OXID, CADMUM COATING, TEFLON P.T.F.E, ZINC-COATED, ELECTRO GALVANIZED, HOTDIP GALVANIZED, DACROMET, MECHANICALLY DEPOSITED.

را مطابق در خواست مشتریان محترم همراه گواهی تست ( SALT SPRAY ) از 100 الی 1500 ساعت بر روی تمامی تولیدات خود اجرا نماید.
ضمنا طرح پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت با دریافت گرید BS6 ساپکو و B119 از شرکت طراحی و تامین قطعات ایران خودرو در این شرکت اجرا گردیده است.
واحد کنترل کیفی این شرکت با بهره گیری از امکانات نرم افزاری داخل متعهد است محصول با کیفیت و مورد نظر مشتری را مطابق استانداردهای جهانی تضمین نماید.
 
Home Page About Us Products Contact Us